Wpis z mikrobloga

@RwandyjskiFront
@kamson94
Nie gram palkiem. Ale jak już bym grał (i to solo), to bym przede wszystkim skupiał się na robieniu tasków regularnych i daily tasków - wpada sporo expa, sianka i TC, które można sprzedac za jeszcze więcej siana.
Na wiki masz opisane wszystkie regularne taski.

Na trade łatwo chyba się zorganizować w 3-4 osoby o iść też na coś razem, zazwyczaj jest to opłacalne dla każdego.

Palkiem poniżej pewnego levela
@Kolczaneiro: chodzi oto, że tu expowiska są często w jaskiniach, trzeba gdzieś wejść, często od razu 3 potwory czekają. Na lizardy daleko, bug ridery też, hero nie da się na fieldach bo za za małe pomieszczenia.

Na realu na tym poziomie wiem co mam robić, wiem gdzie iść i jak expic, tutaj jest dużo trudniej co zniechęca niedzielnych graczy takich jak ja
@kamson94: Genialną podpowiedzią, na czym expić, są taski. Trzeba tylko wybrać potwory, które będą pasować pod twoją profesję i lvl. Bicie tylu identycznych mobów samemu może wydawać się nudne, ale na tym polega tibia. Dodatkowo tu jesteś nagradzany expem, kasą i coinami więc warto.

Dla ek i rp dobrymi wyborami są wszystkie mutated moby. Humanów już nie weźmiesz, ale baty i tigery tak. Szczególnie tigery powinny być łatwe do bicia ze
@kamson94: waste i trudno: dle, wyrmy
standard gsy
do spróbowania ogry, insectoidy na polnocy

mutated sa za daleko,
lizardy, hydry sea serpenty na tym levelu za maly dmg
@IwanDestruktor: @Mostar0: no koledzy, ja mam ponad 200lvle na rl xD
Tutaj po prostu olałem taski, bo na rl są po prostu reliktem i strata czasu, no i myślałem że tutaj też. Więc RP spisałem na straty, ale miałem jeszcze 25ek, którym wczoraj zacząłem robić taski. No i co mogę powiedzieć xD? Dziękuję koledzy no odbiłem się od serwa i już mi się nie chciało. A tak cyk, 5 taskow