Wpis z mikrobloga

Mirki co się #!$%@?ło, kilka lat temu kupiłem apartament na "prestiżowym" osiedlu, jakiś czasu temu wprowadzili się typowe polaki robaki, pewnie wynajmują bo ich nie stać na zakup #bekazpodludzi typ mieszka z różową, z tego co zaobserwowałem ona pracuje z domu bo rzadko ją widuję (dzieci nie mają więc 500+ nie pobierają), a on pewnie na jakimś magazynie jako robol fizyczny za minimalną. Wracam wczoraj wieczorem po pracy, parkuję w hali swoją Audi R8 (rocznik 2020) a obok mnie stoi uwaga... fiat panda xDDDDD nie wytrzymałem i po pół godziny pukam do ich drzwi i rozmowa wyglądała tak:

Przepraszam, czy to pana "auto" ta hehe Panda?
Tak moja, czy coś się stało?
W sumie to tak, bo widzi pan, nie chcemy z sąsiadami żeby pan parkował w hali.
Dlaczego?
Mamy drogie samochody, a pan przyjeżdża takim złomem. No trochę to nie przystoi.

Kolesia zamurowało, widziałem łzy w jego oczach, myślałem że się wieśniak ogarnie, ale dziś to nie wytrzymałem, podjechałem przed chwilą do mieszkania po papiery a tam na jego miejscu stoi rozklekotana Toyota xDDDD

Na tym osiedlu mieszka sporo ludzi posiadających drogie auta, w hali stoi kilka Porsche, wypasionych Mercedesów, BMW, AUDI itp. (auta najwyżej kilkuletnie).

Spuścił bym mu powietrze albo wybił szyby ale niestety jest monitoring ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazpodludzi #polakicebulaki #coolstory #truestory
  • 17