Wpis z mikrobloga

Gra ukończona, przyjemny tytuł takie 7/10 może naciągane 8, ale mega mnie irytowała niekonsekwencja autorów, przeplatanie angielskiego z polskim mega wybijało z klimatu, najpierw widzę polskie fajki po czym idę i czytam gazetę po angielsku a następnie idę do wielkiego Ośrodka Niwa itd przykładów masa, naprawdę nie można było zrobić całej gry po polsku, żeby trzymać klimat? Gazeta po polsku, klikasz i masz angielskie tłumaczenie, a nie na odwrót, polskiego dubbingu mi również bardzo brakowało, ale pewnie kwestie budżetowe, chociaż dlaczego nie zachęcić ludzi z całego świata, żeby sprawdzili w oryginalnym języku, jak gram w Metro to po rusku, jak grałem w Ghost of Tshushima to po japońsku, w Yakuze również nie wyobrażam sobie inaczej niż po japońsku, a The Medium chciałbym właśnie po polsku.
#themedium #xbox #ps5
  • 2
@camos: Skończyłem niedawno na PS5 i generalnie podobało mi się. W początkowych etapach jest za bardzo walking simem, bo żadnych zagadek czy większej eksploracji nie ma, a odnajdywane przedmioty od razu się używa. Na szczęście w dalszych rozdziałach jest z tym lepiej. No i warto zdecydowanie zagrać dla prlowskich klimatów, dużo się nachodziłem i naoglądałem plakatów, pamiątek itp. :)