Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy, żona potrzebuje do swojej pracy licencjackiej pomocy w wypełnieniu ankiety. Nie zajmie wam to więcej niż 5 minut (odpowiedzi bez pisania) , a wygrać można 50zl.

https://forms.gle/EtDJoRwytwZyDgze6

Prośba o wypelnienie i wyplusowanie tego wpisu. Każda osoba która zapusuje bierze udział w losowaniu które odbędzie się jutro o 20. Do wygrania 50zl w formie czeku #blik / doładowania telefonu / zamówienia z #pysznepl / przelewu na telefon czy innej.
Licze na Was! :)

#rozdajo
  • 81
@Prokrastynant:

wyżej pisałem jakie były założenia. Odpowiedzi będą później przecież analizowane


1. Dokładanie sobie pracy. Po podaniu wieku innego niż odpowiedni dla generacji Z lub zaznaczeniu, że nie działa się w mediach społecznościowych (w przypadku wykopu odpowiedź powinna brzmieć „tak”) automatycznie powinna się zakończy i nie być brana pod uwagę.
2. Ankiet jest tendencyjna. Opracowanie i tak będzie wypaczone.
3. Promotor, który to zatwierdził potwierdza moją teorię, że jakby na rok
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@Prokrastynant: W formularzu jest błąd, żona błędnie zakłada że każdy coś kupuje co polecają influencerzy i nie ma opcji do zaznaczenia że nie

@NorthWarrior: +1, dlatego w pewnym momencie przestałem wypełniać, mam swój łeb i internet, żeby widzieć co kupić, chyba, że ktoś chce redaktorów robiących testy i recenzje produktów nazwać influencerami.
pierwszy promotor truje dupę o ankietę do ludzi. Mieszkańców danej JST? Nope. Dowolnie. Tłumaczenie, że to #!$%@? warta ankieta i potrzebne są wywiady pogłębione z urzędnikami, dawały tyle, co warta byłaby ta ankieta.


@Oolie: dlatego sam cieszę się że u mnie na magisterce wprost mówili że żadne badanie z ankiet nie przejdzie, właśnie dlatego że ciężko o naukowe podejście do sprawy (bo zdecydowana większość tych ankiet jest robiona jak tutaj).