Wpis z mikrobloga

Siema mordeczki, Ozdóbka z tej strony. . Słuchaj śmieciu #!$%@? w duuupe, #!$%@?. Ulana #!$%@?! Chcesz? Chcesz ze mną wyjść na solo, bez fejmu, bez niczego? - no to dawaj. Przysięgam na Boga, połamię ci ręce, połamię ci kolana, połamię ci szczękę, wybije ci zęby i #!$%@? trafisz na ojome! Tego #!$%@? chcesz? Tego śmieciu #!$%@?, grubasie chcesz? Weź się za treningi, weź się zacznij edukować bo jesteś głupią #!$%@?ą #!$%@?ą. Zjebem systemowym i #!$%@?. Jeżeli chcesz ze mną wyjść nie ma problemu, dam ci adres, ale myślę, że cię nie stać, to ci wyśle #!$%@? pieniądze, przyjedź do warszawy, nawet z kolegami, ja będę sam I ci #!$%@? śmieciu, jak ja #!$%@? czy tego chcesz? Przyjechała teraz policja i się pytała, żebym zeznał, że ty jesteś #!$%@?ą! Że jesteś hejtem! Nie, nie, nie zeznam. Jeśli bardzo tego oczekujesz to ja powiedziałem, że ja ci odpuszczam. Ale jeśli bardzo tego oczekujesz, to cię #!$%@?... tak dojade, przysięgam że ci połamię kolana i będziesz jeździł na wózku. Chcesz tego #!$%@? #!$%@??
#famemma
źródło: comment_1638349353tOsvdqW345gqPic0YVFkRy.jpg
  • 2