Wpis z mikrobloga

Ho Ho Ho Mirki i Mirabelki! Co powiecie na świąteczne #rozdajo?

Jakiś czas temu postanowiłem wykorzystać swoje wolne popołudnia i poświęciłem ogrom czasu na stworzenie sklepu z koszulkami, wiem wiem, niektórzy powiedzą że pomysł oklepany, ale pomyślałem, że czemu nie, w końcu moich wzorów nie ma nigdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) - pomóżcie mi w jego rozwoju i reklamie i weźcie udział w moim pierwszym rozdajo na wykopie!

Zasady: wśród plusujących (bez zielonek naturalnie) za pomocą #mirkolos zostanie wylosowany zwycięzca, który będzie mógł wybrać sobie dowolny produkt z kategorii tshirtów w sklepie Garderobiany. Losowanie w niedzielę o 12:00

Zapraszam!
spleenpoland - Ho Ho Ho Mirki i Mirabelki! Co powiecie na świąteczne #rozdajo?

Jak...

źródło: comment_1638536438YGIh9keKw1DOVsXFQMDln2.jpg

Pobierz
  • 30
@RugFlipper: aa ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki font, nie ingerowałem i nie kłamiąc - nawet tego nie zauważyłem, poza tym taki znak Z kreską był kiedyś stosowany w piśmie odręcznym i jedne źródła mówią, że mógł oznaczać po prostu "zet", inne, że "Ż" - naciągając więc można ten wzór czytać jako "wzajemnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RugFlipper: im dłużej się przyglądam, tym bardziej stwierdzam, że możesz mieć poniekąd rację ¯\_(ツ)_/¯ ale na ten moment już za późno, może na kolejne święta ogarnę kolejne wzory i będę miał na uwadze takie fonty ;) dzięki za wychwycenie i zwrócenie uwagi