Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak się ludzie poznają w wieku 27-30 lat? Chciałbym znaleźć kogoś do związku nie na siłę ale co mam iść na ulicę i zagadywać xd? Na etapie edukacji nigdy nie było z tym problemu bo szkoła czy studia "zmuszały" do bycia razem w tym samym pomieszczeniu, z tymi samymi problemami. Internet odpada bo szukam do związku a poza tym siedzą tam te same osoby od lat i nigdy nie udało mi się poznać normalnej. Nie chce mi się zapisywać na żadne tańce tylko po to żeby kogoś poznać. Wolałbym żeby to wyszło spontanicznie, tak jak w codziennym życiu. Co robić? Wiadomo, że najlepiej często wychodzić z domu ale co dalej?

p.s. jestem przed 30 ale jest fatalnie
#przegryw #tfwnogf #tinder #badoo #podrywajzwykopem #zwiazki #randki #relacje #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a9f571596226000a57cdf3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak się ludzie poznają w wieku 27-3...

źródło: comment_16385507467IA437QMI18QgoHazrOrqm.jpg

Pobierz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: na ulicy ma sens jak jesteś obcokrajowcem bo masz wtedy jakiś kontekst rozmowy i bez problemu znajdziesz chetne na jakiś wypadzik do baru czy na kawke. Także polecam podróże. Chyba że jesteś murzynem to w polsce też sobie znajdziesz zainteresowane rozmową i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: szczęściu musisz pomóc. Mamy sprane mózgi hollywoodzkimi produkcjami romantycznymi, gdzie chłop wpada na kobitę w biurze przez co ona upuszcza stertę papierów, a gdy on pomaga jej je pozbierać to patrzą sobie głęboko w oczy potem są już razem.
W życiu tak nie ma, zwłaszcza w tych czasach, gdzie każdy z nosem w srajfonie i ma #!$%@? na rzeczywistość. Zwłaszcza kobiety są w #!$%@? wyalienowane i używają srajfona jako bariery
29lvl here, w pracy. Poznałem mnóstwo kobit w pracy, inna sprawa że mało która w moim typie. Wystarczy być zjebem i laski Cię lubią.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Poznać możesz na:
Podwórku, wśród koleżanek spod bloku
We wczesnych latach szkoły (gimnazjum, liceum)
Studia (ostatni dzwonek)
Praca (ostatnie okrążenie)

Wyjście awaryjne:
Znajomi (domówki, zaaranżowane spotkania)
Rodzina (swatanie z córką, synem koleżanki)
Dyskoteki (samotne wyjścia lub ze znajomymi)
Zostają jakieś jeszcze sytuację związane z aktywnością, sportem lub hobby.

Jak się nie uda, to trudno. Po 30 z każdym rokiem tracisz szansę na poznanie kogoś w normalny sposób.
Jak jesteś laską