Wpis z mikrobloga

Macie czasem tak? Dziś chciałem się zalogować do bankowości internetowej opłacić rachunki ale zapomniałem numeru klienta (loginu). #!$%@?, numeru który wpisuje od kilku lat xD. Nie chciałem iść na łatwiznę i wysyłać sobie na maila przypomnienia bo bym nie mógł patrzeć w lustro potem.
Udało się dopiero po godzinie. Nadal nie pamiętałem tego numeru świadomie, jak próbowałem go sobie przypomnieć to ni chu.... Po prostu zamknąłem oczy, położyłem ręce na klawiaturze i zadziałała pamięć mięśniowa. Palce wklepały poprawny login.
Wczoraj przed snem wypiłem dwa drinki i wziąłem Nurofen bo zaczęła mnie głowa boleć - pewnie przez to ta amnezja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ktoś z tagu #medycyna jest w stanie to wyjaśnić?
#niewiemjaktootagowac #gownowpis #alkohol
źródło: comment_16386113451mJQJdQLNhBnES5LJXFDv1.jpg
  • 11
@hansschrodinger jestem zwolennikiem takich przerw, robie sobie takie co najmniej 2x w roku, jednak taka amnezja spotkała mnie dopiero 3, może 4 w życiu, a mam już 35 lat. Nie popadajmy w paranoje ;-).
Co do badań krwi to mam podwyższony cholesterol, chociaż jestem szczupły i aktywny fizycznie. Walczę z nim jednak modyfikując dietę i ograniczając pewne produkty.
Dzięki za radę :-)
@Zorganizowany_chaos to się po prostu zdarza. Jakiś czas temu chciałem zapłacić kartą za kebsa i dwa razy podałem zły PIN. Pan Kebsman Pajet już patrzył na mnie podejrzliwie, a ja myślę sobie WTF? Czemu nie działa? I po chwili zorientowałem się, że wpisywałem PIN starej karty, której w ogóle nie używam od kilku lat xD