Wpis z mikrobloga

Nawet przytulne te obozy kon... znaczy Covidowe mają w tej Australii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest życie w australijskim nieszczepionym obozie ko######ym, w którym dostajesz grzywnę w wysokości 5 tysięcy dolarów za zbliżanie się do ogrodzenia

Pewna kobieta sfilmowała swoje wspaniałe doświadczenie w australijskim obozie kwarantanny Howard Springs.

Kobieta na nagraniu otrzymuje polecenie od mężczyzny w prowizorycznym kombinezonie ochronnym, aby nie zbliżała się do ogrodzenia, mimo że jej kabina znajduje się obok ogrodzenia. Mówi się jej, że nie może wyjść z balkonu i nie może rozmawiać z kimś innym. Więźniowie obozu nie mogą również przekraczać linii, które zostały wytyczone wokół obszarów ich kabin.


Najlepsze jest to, że ma negatywny wynik testu na covid, ale i tak grozi jej 5000 tysięcy kary za zbliżanie się do ogrodzenia xD

The punchline comes at the end of the video when we discover the woman filming is negative for COVID but is still threatened with a 5000 dollar fine for breaking any rules.


Mmmm, istny raj dla covidianów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus #australia
  • 28
@trejn: usunął konto po tym jak się skompromitował, ale z checia jeszcze raz bym zobaczył screen tego #!$%@? xD.

WYKOPKI #!$%@? WIECIE PISZECIE ZE W AUSTRALII TARANTULE WYCHODZA Z KIBLA A TO NIEPRAWDA, NO MOZE NIE MOGE WYJSC Z DOMU ALE W SUMIE NIE WIEM BO PRACUJE ZDALNIE NO ZABILI TE PSY W SCHRONISKU ALE TO WCALE NIE PREMIER IM KAZAŁ NO CHYBA JEST 10K$ MANDATU ALE NIE WIEM BO JA
@Mr_3nKi_: Szury jak zwykle z narracją, że w Australii zamyka się ludzi ot tak.

To kwarantanna po przyjeździe do Australii.

Dobrze, że nie trwa 40 dni, jak dawniej w Raguzie (chorwackim Dubrowniku).

Kwarantanna – przymusowe czasowe odosobnienie (z łac. quarantena, wł. quaranta giorni, czyli 40 dni) ludzi, zwierząt, roślin lub towarów, co do których istnieje podejrzenie, że mogą być roznosicielami chorób zakaźnych. Stosuje się w celu zapobieżenia rozprzestrzeniania się epidemii lub