Wpis z mikrobloga

Proszem Państwam.

Mam taki problem.

Mam takie radio w aucie. W zasadzie jedyna możliwość słuchania własnych piosenek, to nagranie ich na płytę. Kupiłem płytę, ale radio nie odtwarza mi żadnej piosenki.
W aucie była jakaś płyta już, na której było kilka piosenek i ona działały, myślę, to wrzucę te piosenki na ta starą płytę, ale ta starą płyta wcale nie otwiera mi się w laptopie, wgl jej nie wyszukuje. Muszę zgrać na płytę, bo żeby dostać się do kostki aux muszę rozbierać próg od strony pasażera, co nie jest przyjemne.

Macie jakiś pomysł?
#samochody #motoryzacja #radio #muzyka
Pobierz MrDaarkness - Proszem Państwam. 

Mam taki problem.

Mam takie radio w aucie. W z...
źródło: comment_1638636607kqQ9arktuvzoSURyBRiPJN.jpg
  • 21
@MrDaarkness: no normalnie, czym nagrywasz płyty? W nero zawsze było jak dajesz nowy projekt to wybierasz CD audio i wrzucasz utwory, mogą być MP3 a program to w locie przekonwertuje przed nagraniem. Przy wskaźniku zapełnienia płyty masz czas w minutach zamiast ilości danych w MB.
@MrDaarkness: Tak jak kupujesz orygianalna płytę jakiegoś artysty to masz cdAudio. Czyli +-20 utworów. Tyle się mieści na płycie. A MP3 to inna bajka. Ile trzeba mieć już lat żeby tego nie ogarniać? Ja lvl 30 i trochę mnie dziwi, ale może to wina wieku
@elemenTH: Dzięki, udalo się. Mam jeszcze pytanie, czy sa jakiws większe płyty? W sensie wieksza pojemność? Mam jakaś 700mb i weszło zaledwie 23 piosenki, a nie ukrywam trochę to skromnie. Sa jakies takie płyty, które mają większą pojemność?