Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć , jestem w dość nietypowej sytuacji.
Mam "bliższą" koleżankę , z którą często się widuję. Znamy się od kilku lat. Ogólnie fajna dziewczyna, bardzo mądra i zaradna, przede wszystkim w przeciwieństwie do typowa #p0lka ogarnięta życiowo. Skończyła medycynę. Świetnie sobie radziła, chyba najlepiej na roku , ciągle miał stypendium naukowe udziela się w kołach itp.. Nigdy nie znałem bardziej inteligentnej osoby.
Ostatnio odprowadzałem ją po imprezie do domu (była lekko wstawiona) , i powiedziała mi, że jej się podobam od dłuższego czasu, nie wiedziałem co odpowiedzieć. Kilka dni później umówiła się ze mną , ładnie się wystroiła i dość mocno umalowała jak na jej styl. Dziwnie się z tym czuję , bo miałem wrażenie, że nigdy nie dostawałem takich sygnałów od niej. Traktowałem ją bardziej jak koleżankę, jakoś nie pasowała mi jej uroda do tego stopnia, żeby myśleć o tej relacji w innych kategoriach, (nie jest nieładna bynajmniej i myślę , że sporej części osób z tagu przypadła by do gustu, ale chyba nie jest w moim typie). Czy mam próbować przekierować tą znajomość na inne tory (pod kątem związku)? Bardzo nie chciał bym stracić tej znajomości. Pewnie nie spotkam już w życiu tak zdolnej , inteligentnej i interesującej osoby.
#rozkminy #zycie #pytanie #niebieskiepaski #relacje #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ad5ae8596226000a57fe1f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 89
@AnonimoweMirkoWyznania: jak napisales "blizsza" to 99% ludzi pomyslalo ze fwb. Jak sie dogadujecie dobrze i wiesz juz jak ktos wyzej pisal ze to sytuacja w stylu woz albo przewoz to rekomenduje seksy - jak tu sie tez bedziecie dogadywac to zwiazkowac i byc szczesliwym :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym odpuściła. Z tego co piszesz, z twojej strony bardziej to wygląda jak chłodna kalkulacja niż uczucie, a trochę szkoda dziewczyny, jeżeli miałbyś się z nią związać tylko z rozsądku.

Czekam teraz na wpis z odwróconymi płciami, ciekawa jestem czy mirki też by tak chętnie radzili kobiecie rozważającej związek z rozsądku, czy od razu oberwałaby od p0lek materialistek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania:

Miałem identyczną sytuację. Też taka szara myszka z sukcesami zawodowymi powiedzmy.
Spodziewając się,że skoro przez ileś lat mnie nie pociągała to raczej się to nie zmieni,nie chciałem więc żeby przyjaźń między nami się popsuła przez taki nieudany związek, więc ją zwodziłem chyba ze dwa lata.

Była nieugięta.

Myślałem i wymyśliłem - ale z kim mi lepiej będzie iść przez życie jak nie z nią. Tym bardziej że wyładniała, może nawet