Wpis z mikrobloga

Miałem dziś dziwną sytuacje.. czekam sobie spokojnie na rodziców pod sklepem budowlanym stojąc na kopercie (oczywiście z kartą bo rodzice są niepełnosprawni)... i nagle zaczyna mi robić zdjęcia jakiś gościu ok.30, pytam grzecznie o co mu chodzi a on że stoję na "nieuprawnionym miejscu" ( ͡° ͜ʖ ͡°) .... jeszcze grzecznie odpowiadam że karta jest tu "wskazuje ją" i że czekam na osobę niepełnosprawną... a on w śmiech.

Myślałem że ORMO już wyginęło... oczywiście nie omieszkałem zrobić zdjęcia jego fury i blach.

#niepelnosprawni
#koperta
#polskiedrogi #szeryf #parking
  • 5
@huruk91: bo tacy aktywiści to myślą, że na chodniku ani na kopercie parkować nie wolno. naprawdę, rozmawiałem z jednym takim i on pokazuje mi prawidłowo zaparkowane na chodniku samochody i mówi, że patrz, wszyscy stoją nielegalnie i jaka dzicz panuje w polsce
@manjan: Słuchaj bym rozumiał gdybym rzeczywiście zajął to miejsce bezprawnie i zajął komuś niepełnosprawnemu.....ale do Chvja miałem prawdziwą legalną plakietkę i prawo tam zaparkować..

Takie zachowanie już dawno wyczerpuje znamiona Szeryfowania czy bycia Rudym.. ten gość cos sobie uroił i tworzy odmienną rzeczywistość.