Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze, teraz mnie krzyż #!$%@?. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano, bo mam obowiązki. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma obowiązki , ale to nieprawda. Można, tylko trzeba rano wypić Alkorestart od @Palexpres. Na tym polega odpowiedzialność.

Przepraszam, ze z takim poślizgiem ale możliwość przetestowania tego eliksiru przesunęła mi się na dzisiaj. Właśnie zaaplikowałem i czuję, że pomoże mi on w nierównej walce z rzeczywistością. Więcej info niebawem.

Bardzo dziękuję @Palexpres za możliwość przetestowania produktu, shot wchodzi jakby Jezusek bosą stópką chodził po podniebieniu.

#wykopjointclub #hempshot #kac #alkohol #sleepshot #cbd #konopie
Pobierz JohnnyGavlacci - Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi ...
źródło: comment_1639217283X5L5iGAZHU5xM7KI16E5U3.jpg
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#!$%@? tak mieć kaca jak Corey i Trevor. Na szczęście ja ten dzień przetrwałem na kodach z Alkorestartem ( ͡ ͜ʖ ͡) może nie zlikwidował calkowicie kaca, ale sprawił, ze dostałem taryfę ulgową. Tym razem poszla cała buteleczka, po jakichś 40-50 minutach zrobiło mi sie przyjemniej, spokojniej, milej no i wrócił apetyt. Dorzuciłem do tego jedno piwko i w ogóle zrobiło się komfortowo. Generalnie polecam, jeżeli najlepsze
Pobierz JohnnyGavlacci - #!$%@? tak mieć kaca jak Corey i Trevor. Na szczęście ja ten dzień p...
źródło: comment_1639246373V8x2UPCQJk1whMa2pMvaOA.jpg