Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Poznańskie MPK przywraca jedno z najbardziej popieprzonych obostrzeń, zaraz obok zamykania lasów.

Za szoferką będzie odgrodzony łańcuszkiem kawałek przestrzeni i wyłączą z użytku pierwsze drzwi, mimo że większość pracowników jest zaszczepiona. I kij z tym że kierowca i tak siedzi ogrodzony drzwiami w szoferce, musi być kierrła łańcuszek dodatkowo xD

No i hej, za łańcuszkiem wirusa nie ma XDDDDDD

#koronawirus #coronavirus #poznan ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1639229459krTPqlJv78THWXrpzyXNmW.jpg
  • 12
@jaroty: może i tak, ale w zasadzie...obojętne. Drzwi jeszcze kilka par jest, wejść się da, wyjść też. Niech tam sobie wywieszają co chcą. Mnie to lotto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie co najwyżej, jakby powiesili tam jakiś plakat, na który można popatrzyć ;-)

Można się buntować, ma się do tego prawo, ale są większe problemy w komunikacji niż to :-) Jakby wyłączyli pół wagonu...to co innego. A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaroty: no właśnie się zdziwiłem, bo obecnie studiuje w Poznaniu i przyjechałem tu z Bydgoszczy, gdzie od samego początku to "obostrzenie" było stosowane i się bardzo cieszyłem, że tutaj go nie ma. Ale wracam sobie w piątek z uczelni i bum, widzę to co na zdjęciu xD
ale u was te pojazdy wyciagneli ze skansenu?


@PurpleHaze: 3-4 lata temu w Bydgoszczy 30-40 letnie konstale stanowiły 99% floty xD tylko 2 niskopodłogowe na 130 starych konstali. Taka ciekawostka teraz niskopodlogwych jest chyba koło 20.