Wpis z mikrobloga

UWAGA!
Wychodząc rano po bułki zauważyłem niemiecką ciężarówkę wypełnioną odpadami niebezpiecznymi oraz gościa, który nucąc niemiecki hymn w pośpiechu przerzucał odpady do pobliskiego nieużytku.
Na całe szczęście w ukryciu zrobiłem kilka zdjęć i zastanawiam się komu dalej zgłosić ten fakt.

#zielonagora #takbylo
Valorcrest - UWAGA! 
Wychodząc rano po bułki zauważyłem niemiecką ciężarówkę wypełnio...

źródło: f70de7128471ad55e7b1484c38309ba46a624809

Pobierz
  • 94
@music_has_the_right_to_children Ja w dzień dziecka w tym roku spotkałem go z wnukami będąc z córką w Zoo Gdańsk. Nie miał żadnej obstawy podszedłem kulturalne się zapytać czy można prosić o zdjęcie. Też wyglądał jak zwykły Kowalski (czapka z daszkiem, wygniecione koszula jakieś jeansy i spodnie jak z hm).

Ja bym człowieka nie rozpoznał ale żona jak to kobiety poznała go po głosie i jakimś niby specyficznym chodzie :D Zdjęcie zrobione podziękowałem i
@PonuryBatyskaf: @zimowyporanek kilka razy widziałem jak Tusk wychodzi do tłumu ludzi, gdzie wystarczy jeden wariat by zrobić mu krzywdę. Ochronę fakt, faktem zapewne ma, ale umie się zdobyć na wyjście do ludzi czy jogging po ulicy. Kaczyński pojawia się wyłącznie na wiecach PiS, gdzie nie ma ani jednej przypadkowej osoby (pamiętam jak mieszkańcy jakiejś wiochy skarżyli się, że nie mogą pojawić się na wiecu bo za tłum robią podstawieni autobusami emeryci).
musichastherightto_children - @PonuryBatyskaf: @zimowyporanek kilka razy widziałem ja...

źródło: mZsk9kuTURBXy9jZTMyMWM4YS01NGQ4LTQzNDgtODhiZi1mM2I0ZmYwMDM1OWMuanBlZ5KVAwABzQzPzQc0kwXNBLDNAljeAAGhMAE

Pobierz
@deepblue_: to jakiś naiwny młodzik, myśli że Tusk jest lepszy od Jarosława Kaczyńskiego, a zdjęcie nie zostało zrobione przez ochroniarzy :) Daj mu się nacieszyć :)

PS. Może Tusk zmierza na śniadanie z Putinem? W sumie Putin mógłby teraz przypomnieć Tuskowi jak na Kremlu składał mu propozycję o wspólnym rozbiorze Ukrainy... :)