Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #morderacja ##!$%@? #pytanie

Od już nie wiem kiedy zgłaszam wszystkie posty/znaleziska dotyczące spermiarskich discordów. Myślę że bliżej mi już 100 takich akcji ale w panelu widzę tylko ostatnie 3 - może ktoś wie dlaczego tylko tyle?

Do sedna:

czy szanowna @Moderacja może mi odpowiedzieć czym kierują się moderatorzy przy ocenie zgłoszeń?
Schemat jest prosty:
- zielonka (ewentualnie przejęte nieużytkowane konta)
- link do discorda na którym proceder jest stały np: zaproś pięciu znajomych a zobaczyć dupę "znanej" tylko z tego pani xyz
- zgłoszenie opcją zgłoś -> treści reklamowe, spam, flood

jedne zgłoszenia są błyskawicznie rozpatrywane - często ban dla autora a bardzo często kasowany jest wpis tego dotyczący

Jednak nie zawsze, moderacja ma w swoich szeregach osoby które mają gdzieś takie zgłoszenia i je odrzucają! widać na screenie

@Moderacja - istnieje obawa że w waszych szeregach są osoby które mogą czerpać profity z tego procederu z linkami, nie oskarżam nikogo konkretnego ale jak na dłoni widać że za największy burdel na tym portalu odpowiedzialni jesteście WY!!!

Jak wytłumaczycie przypadki w których autor dostaje bana za niepoprawne treści, konto jest kasowane ale treści zostają? Paranoja!

Najwyższy czas zacząć pracować nad porządkiem w tym zawalonym po uszy reklamami serwisie który jak sami twierdzicie budują użytkownicy a wasza rola sprowadza się tylko do robienia bałaganu i dzielenia użytkowników

@Moderacja - proszę upublicznić pełną listę moich zgłoszeń wraz z odpowiedziami/decyzjami administratorów będziemy wtedy mogli sobie porozmawiać o waszej i naszej pracy na rzecz tego portalu. Ja do ukrycia nic nie mam teraz zobaczymy ile do ukrycia macie WY!

CZEKAM!
Pobierz
źródło: comment_1639322883LvBqFHeDzs7TIbsoZC7TPZ.jpg