Wpis z mikrobloga

Yatta Ramen w Warszawie stosuje segregację sanitarną i wpuszcza tylko z Covid passem. Dodatkowo na facebooku wyzywają od szurów tych, którzy potępiają ich faszystowskie praktyki. Mam certyifkat ozdrowieńca, ale widząc kartkę na drzwiach odwróciłem się na pięcie i poszedłem do konkurencji.
Polecam wystawić 1 gwiazdkę i zrobić im "reklamę" jak Costa Caffee
#warszawa
#koronawirus #covid19
Pobierz Kosmox30 - Yatta Ramen w Warszawie stosuje segregację sanitarną i wpuszcza tylko z Co...
źródło: comment_1639410152m0PZR43cJoXbDXkvsO6Phj.jpg
  • 110
No i dobrze że nie wpuszczają, ktoś nie chce ryzykować chodzeniem do lokalu, gdzie niezaszczepieni kichają na lewo i prawo i słusznie.

Czym się różni kichanie przez niezaszczepionego od kichania przez szczepionego? Czy wirus wykichany przez niezaszczepionego jest inny od wirusa wykichanego przez szczepionego?

Inne miejscówki wpuszczają wszystkich, także nie rozumiem serio z czym wy macie problem. Tak jak istnieją miejscówki, gdzie ludzie przychodzą z dziećmi vs bez dzieci, gdzie można wpuszczać
No zakładaj, że jak ktoś nie chce być okichany przez niezaszczepionego, ale akceptuje bycie okichanym przez zaszczepionego, to ma jakieś logiczne powody ku temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kuklak:

Zależy też o jakich szczepieniach rozmawiamy.

Wiesz – wkurza mnie również to, że ludzi sceptycznych wobec wątpliwych szczepień na covid'a i ciągłych kłamstw ze strony rządu i medyków, wrzuca się do jednego worka z wariotami pokroju pani Sochy
A to nie powinno właśnie tak wyglądać ze jak mam swoją restauracje to se wpuszczam kogo chce a kogo nie chce se nie wpuszczam, tylko ja stracę jako właściciel XD


Masz rację prywatny biznes to świętość i każdy może robić co chce, ale segregacja ludzi jest bardziej obrzydliwa od cenzury i nikt nie może godzić się na segregację.