Wpis z mikrobloga

Nowy raport - Oldtimery!
https://www.zdzis.com/moto/oldtimery-07-12-21/
Część z Was może się dziwić, po cholerę wrzucam do raportu starego Mercedesa, który od ponad 2 lat wisi w ogłoszeniach (mowa oczywiście o Mercedesie 220S Cabrio z 57'). Otóż w lipcu 2019 ten samochód wyceniany był przez właściciela na 650K i od tego czasu regularnie tanieje - dzisiejsza cena to już 369K. ...także jakby się ktoś zastanawiał czy prawdą jest, że wszystko drożej w kuj, to tu jest podpowiedź.
W ogóle, ostatnio wysłuchiwałem wykładu prof. Dragana o fizyce kwantowej i tam było takie fajne zdanie, że prędkość jako taka, sama w sobie nie istnieje, zawsze jest względem czegoś. A ja tak sobie myślę, że z ceną jest podobnie - ona też zawsze jest względem czegoś. No i teraz powstaje pytanie czy klasyki drożeją jeśli wyceniane są na pieniądze, które tanieją? Albo może powinno być: czy klasyki drożeją szybciej niż tanieją pieniądze? Nie wiem, ale trąci mi to beznadzieją.
Dodam tylko, że w tym raporcie, znów największy rarytas mamy na samym dole zestawienia i jest nim Arola 20S (p. Złomnik pewnie jarałby się jak pochodnia)
Miłego!
zDziś

#zdzismoto #samochody #motoryzacja #ciekawostki #inwestycje #biznes #polska #modameska #klasykimotoryzacji #oldtimery
DROZD - Nowy raport - Oldtimery!
https://www.zdzis.com/moto/oldtimery-07-12-21/
Czę...

źródło: comment_1639490050yuNKe33hGgDTKOVa9Awbsa.jpg

Pobierz
  • 15
@D_R_O_Z_D: Twoja praca jest ważna dla ciebie. Jeżeli chcesz, rób to, ale tylko pod swoim tagiem.
Codziennie tego typu wrzutki - tylko dla patronów są zaśmiecaniem innych tagów.
Gdybyś robił to raz w miesiącu, nawet raz w tygodniu, dałoby się to jakoś przełknąć, ale tak jest już niestrawne.
Czy jasno się wyraziłem?
@powsinogaszszlaja: Tak, ale poza tym, że wraziłeś się jasno to mylisz się w istotnej kwestii. Nie publikuję "wrzutek tylko dla Patronów". Nie bądź proszę jak polskie mas media. Screen, który wrzuciłeś pokazuje fragment strony, który faktycznie jest linkiem dla Patronów, ale wystarczy przeskrolować trochę w dół, aby zobaczyć samo gęste i przekonać się, że treść, którą opublikowałem nie jest dla Patronów. Powiedz proszę, która tag Ci tak przeszkadza.
@hipeklego: Dla zasięgów. Próbuję dotrzeć jakoś do publiczności, która nie jest stricte motoryzacyjna. Zakładam, że ktoś wrażliwy na modę zwraca też uwagę na to czym jeździ a klasyki w tej kwestii są bardzo jakieś i łatwo można się za ich pomocą wyróżnić.
@D_R_O_Z_D: Twoje posty nie pojawiają się tym osobom, które umieściły Ciebie lub tagi na swojej czarnej liście. Po prostu znikasz. ad.2 Nie da się.
Nawiasem mówiąc wykop nie jest miejscem do autoreklamy, bardzo tego nie lubimy i z automatu tacy lądują na #czarnolisto
@hipeklego: Ok, dzięki za info. Moja "autoreklama" jakoś przechodzi, regularnie co jakiś czas wykopują te raporty na główną, tag ma sporo obserwujących a komentarze w 99% są bardzo pochlebne (do poczytania na moim profilu).