Wpis z mikrobloga

#kronikimyrtany mam problem z tym questem. Chyba coś mi się zbugowalo bo nie mam żadnej opcji dialogowej ani z Martha, ani z magiem. Pamietam, ze dałem mu już ta porcje, był jakiś dialog o czyszczeniu kapliczki z potworów czy coś. Chciałem to zostawić na później, No i tera nie mam żadnego wpisu o tym i z nikim się nie da porozmawiać. Chciałem po tym wejsc w drugi rozdział.. No ale nie wiem jak to zrobić
p0dacci_ - #kronikimyrtany mam problem z tym questem. Chyba coś mi się zbugowalo bo n...

źródło: comment_1639648957qzvJFGAi2T4T5GzUzwNof5.jpg

Pobierz
  • 6
@Poli_Monoteista: Znalazłem trochę więcej gulaszu u marhy i mamy lekki update, aczkolwiek nic dalej się nie da zrobić. Zmieniło się jeszcze to, ze mag stoi tera przed kapliczka. Ale dalej nie ma możliwości rozmowy innej niż „ pohandlujmy”
@p0dacci_: Ja jak mnie przylapala to kupilem po prostu gulasz w karczmie i mu dalem, pokwikal ze mniej niz docelowy pelny garnek ale zaliczyl, moze jakis skrypt Ci sie nie odpalil i powinienes miec wpis w dzienniku i klucz do kaplicy. Moze zapisz gre wlec tam na kodach z F8, w srodku jest drugi klucz a moze zadanie zaskoczy jakos jak ubijesz potwory w kaplicy.