Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tylkoocosspytam: szczerze mówiąc to warto mieć dostęp do szerokiej ilości gatunków muzycznych, ja na moim pierwszym tripie planowałem słuchać shpongle, jakieś idm i psytrance a w trakcie tripa okazało się że najlepiej było posłuchać scootera i basshunter
@tylkoocosspytam: Space Time Continuum With Terence McKenna

Wyklady o psychedelicach w polaczeniu z muza, slucha sie tego zajebiscie, zwlaszcza jak sobie wkrecisz o czym typ opowiada.

Do tego poszukaj sobie np peyote songs, to muzyka indian tworzona/grana w trakcie rytualow z kaktusem.
PurpleHaze - @tylkoocosspytam: Space Time Continuum With Terence McKenna

Wyklady o...
@Quoluz: dzieki, brzmi cikawie, kiedys ogladalem film o terapii i tam byla muzyka i nie wiedzialem co oni puszczaja ludziom a tu takie cuda.
@Redangi: Wiesz ja na pierwszy raz chcialbym byc w miare przygotowany. bo nie wiem jak zareaguje, docelowo.
@PurpleHaze: O tego wlasnie szukalem dzieki
@tylkoocosspytam:
Khruangbin
Tame Impala
Common Saints
Wszelkie surf-rockowe rzeczy
Gidge (jak masz dobre słuchawy)

Ogólnie ze swojej strony polecam set: wygodne łóżko, opaska na oczy, zajebiste słuchawki i dźwięk HQ. To twoj trip i od ciebie zależy na co się zdecydujesz, ale imo w zimie efekty takiego przyjęcia są ciekawsze niż np. pójście do lasu albo coś w tym stylu.

Wbrew powszechnej opinii Psytrance średnio podchodzi pod psychodeliki, mi np nie
@keczynski: no ja zalatwilem sobie sluchawki Bose QuietComfort 35 II z tlumieniem otoczenia specjalnie na te okazje, podchodze pod to doswiadczenie bardzo powaznie, moze przesadzam ale mam nerwice lękową, mam tez Xanax pod reka i kwetę chociaz licze ze nie bede musial sie ratowac, chce wytrzymac cokolwiek by sie nie dzialo, mam kolege co bedzie w drugim pokoju bo chce chyba byc sam ale miec taki komfort ze jest w mieszkaniu