Wpis z mikrobloga

@Podlaski_warmianin jagodno to nie miasto tylko żywy przykłady patodeweloperki w najgorszej postaci, krzywdy ludzi którzy uwierzyli politykom obiecującym im budowę linii tramwajowej, a za chwilę ignorancji rządzących którzy uruchamiając linie kolejowa z Sobótki i puszczając ją przez przejazd kolejowy urządzą mieszkańcom jagodna codzienny komunikacyjny armageddon. To wszystko za jedyne 7k zł/m2 na zmiennej stopie procentowej ( )
no dobra, ale porownujesz PRL gdzie sie budowalo w polu vs kupno dzialki i budowy bloku.


@dobrowolskii: tylko wiesz, tu pojawia sie pytanie, chcemy miec przestrzen do zycia (a nie do spania), czy przestrzen z ktorej deweloper wycisnal wszystkie soki?

Ja nie oceniam, budynkow, jakosci wykonania, uzytych materialow itd. Oceniam koncepcje osiedla, projekt i warunki zabudowy.

Pastwimy sie nad patodeveloperka oferujaca mikroapartamenty (moim zdaniem niezasluzenie - ale to nie miejsce na
ej wytlumaczcie mi pls co w tych blokach jest nie tak? niskie bloczki zgrabne dosc, jakies skwery sciezki nie ustawione jakos dramatycznie blisko


@dobrowolskii: o #!$%@? XD

blokowisko w Poznaniu:

https://www.google.com/maps/@52.3880429,16.8611912,3a,75y,347.95h,108.94t/data=!3m6!1e1!3m4!1sre5RlO8IeXkiFUIb6nGOJg!2e0!7i13312!8i6656

widzisz różnicę?

Ale kolega widzę woli #!$%@?ć wszystko betonem i dać niskie bloczki okno w okno oddzielone chodnikiem niż wysoki budynek z dużą ilością zieleni, drzew...
@mroz3: Pomagałem nie raz mojemu tacie stolarzowi przy montażu mebli. Największym koszmarem było jechać na takie osiedle jak na zdjęciu XD nawet nie było miejsca żeby busa na 1h zaparkować aby towar wyrzucić. Trzeba było parkować na jakiś mikro trawnikach, ale w sumie wszyscy tak robili XD