Wpis z mikrobloga

@CarlGustavJung > A soft or hard fork would amount to seizure of my legitimate and rightful ether, claimed legally through the terms of a smart contract. Such fork would permanently and irrevocably ruin all confidence in not only Ethereum but also the in the field of smart contracts and blockchain technology. Many large Ethereum holders will dump their ether, and developers, researchers, and companies will leave Ethereum. Make no mistake: any fork,
@Opposition_Fuhrer: niby zostało mu na ETC, ale przy tej cenie to na waciki starczy :P.
Przy analogicznej sytucacji, gdzie kilkadziesiąt milionów zostało zablokowanych przez błąd na portfelu multisig ETH (coś z Polkadot chyba w nazwie) już Vitalik nie chciał hardforka zrobić, żeby uratować te środki. Wspieramy tylko znajomych królika, a reszta niech tam sobie radzi.
niby zostało mu na ETC, ale przy tej cenie to na waciki starczy :P.


@CzulyTomasz: co ty gadasz? Przecież miał tego masę, no i zależy kiedy sprzedał. Podejrzewam że nie opchnal wszystkiego na raz. Chłop nawet po niskiej cenie byłby zarobiony konkretnie.

Wspieramy tylko znajomych królika, a reszta niech tam sobie radzi.


@CzulyTomasz: oczywiście. Poza tym na w dao byli zapakowani wszyscy ważni. Sam Vitalik, Lubin bardzo mocno, spora część
@Opposition_Fuhrer: no porównuję sobie cenę ETC i ETH, ale faktycznie nawet wtedy to chyba było kilkadziesiąt milionów, więc nawet w bessie jakby sprzedał, to byłby ustawiony.

BTW. może zrobię wpis osobny wpis o ETH, bo jak wcześniej to raczej neutralnie traktowałem (takie bardziej scentralizowane BTC ze smartkontraktami), to teraz trochę zmieniło mi się podejście trafiłem na kanał maxymalisty, który punktuje wszystkie grzeszki ETH i Vitalika - od 70% premine, przez POS