Wpis z mikrobloga

@zgredinho: przeczytałem to.

Pani Freya mówi, że nie podobało jej się, że w pierwszym sezonie ją odmładzano przez wybielanie brwi i nakładanie jakieś pasty na twarz, żeby Ciri wyglądała na 12 lat. Pani Freya miała 17 lat wtedy.

Na szczęście w drugim sezonie takie zabiegi już nie były konieczne, bo Ciri jest starasza.

X kurde bele D

Ja nie wiem jak to skomentować.

Drugi sezon jest bezpośrednią kontynuacją pierwszego. Ciri uciekła
@zgredinho: > Jeśli mam być całkowicie szczera, wydaje mi się, że nie chcę tego robić zbyt długo. Myślę, że mam w głowie dokładną liczbę, jak długo chciałabym to robić. Chciałabym raczej skończyć tę historię, ale już nie robić nic więcej w związku z "Wiedźminem". Mam coś w rodzaju ustalonej granicy, do której chcę dotrzeć.
@janeeyrie: Jeżeli jakaś czarnoskóra będzie lepiej grać to jestem za ;)

@zgredinho: prawdopodobnie dowiedziała się że w kolejnym sezonie musi najpierw biegać po pustyni za jednorożcem a później odkryje w sobie lesbijkę
Może właśnie dziewczyna mądra jest i zdaje sobie sprawę, że bycie kojarzoną z tym serialem to może być problem. Drewniana gra i kwaśna mina może się wiązać z tym, że dziewczyna poprostu przeczytała scenariusz, a musi jeszcze chyba parę sezonów walnąć.
@Jasza_Henrykowicz: oraz że nie będzie grać cały czas Ciri i gdzieś ustaliła sobie granicę żeby nie ciągnąć tego w nieskończoność. I to dla tych dziennikarskich ścierw znaczy = Allen już nie chce grać Ciri.
A te debile wykopki łykają wszystkie click baity, #!$%@? elita internetu która nie jest wstanie przeczytać artykułu co zajęłoby im 2 minuty
@wintour: @EgonakaNoge: @Variv: @ZygmnuntIgthorn: @Mr_Frodo: @Jaca656565: @SamiS: @Jasza_Henrykowicz: @Ksieciunio-: wiem, że tytuł to clickbait i nadużycie i przeczytałem ten artykuł i ten wywiad dla radiotimes i wiem co powiedziała. Chodzi mi o jej podejście do pracy. Nikt przecież nie zaczyna pracy i nie obwieszcza wszystkim "ale nie przyzwyczajajcie się do mnie za bardzo bo zaraz #!$%@?" nawet jeżeli tak myśli. Jakoś Cavillowi nie