Wpis z mikrobloga

w nawiązaniu do lynk do wpisu nr1
dałem tej różowej 2 kolejne szanse. Nawet drugim razem dłużej niż powinenem dałem jej wskazówkę wzrokiem żeby tego nie #!$%@?ła, a ona reszte drugi raz przelicza czy dobrze za bułkę wydała. IT IS OVER DLA CHŁOPA. WSTĘPUJĘ DO ZAKONÓW Z TAGÓW:
#przegryw #blackpill #redpill #rawpill #yellowpill #rainbowpill
proszę o przeprowadzenie sakramentów ojców prałatów.
  • 16
@fiman: Zwykła rozmowa testująca zainteresowanie drugiej osoby nie jest spermieniem. Zapytaj czy pomoże ci znaleźć keczup hellmanc i bum sprawdzasz z jakim zaangażowaniem to robi. Ale jak serio masz tak zryta banie, ze o nic kobiety nie można zapytać to współczuje.
Jeżeli myślicie, ze tak myślą „przegrywy” i uznajecie, ze w ten sposób niszczycie ich teorie, punktując jej idiotyzmy, to jesteście w ciężkim błędzie biedne soyboye xD dobre copium sobie wrzucacie w ten sposób. Tak, wierzcie dalej w to, ze to blackpill jest głupi, wyśmiewając co najwyżej jakieś biedateorie z redpilla/PUA.
@tropiebobry: Tak tak, jak ktoś ma fajne udane życie i nie wierzy w toerie reptaliańskie to od razu jest soyboyem, tylko przegrywy wiedzą jak żyć. Copium, rozumiesz copium, no copium, ale im pojechałem, a teraz idę płakać w poduszkę, bo na tym polega cały blackpill.
Wow. To wszystko? Akurat pracuje i zarabiam sobie na wygodne życie. Nie narzekam i nie płacze w poduszkę. Zwyczajnie staram się zrozumieć rzeczywistość, zamiast wierzyć w bajki. Jeżeli tak bardzo „nie wierzysz” w blackpillowe teorie rycerzyku, to co tutaj robisz?