Wpis z mikrobloga

Te święta są dla mnie bardzo specyficzne. Pierwszy raz w życiu bez mojego brata. On w Anglii, my w Polsce. Im człowiek starszy tym bardziej zauważa, jak bardzo rodzina jest dla niego ważna.
I oto dziś, gdy w związku powyższym nie miałam ochoty na żadna świąteczną atmosferę, nadeszła moja #wykopaka od Wykopowego Adisona. Każda anonimowa wiadomość od niego to kwintesencja tego portalu, za każdym razem wywoływała u mnie niesamowity uśmiech. Każdy prezent zapakowany oddzielenie, okraszony przesmieszną notatką. Dodatkowo przezabawny list, który na dobre poprawił mi humor. Dla takich ludzi jak Ty - @rozmiar-czcionki warto odwiedzać ten portal. W każdym elemencie widać duże zaangażowanie i niezły stalking. Teraz czas na podsumowanie prezentów:
- książki, które na pewno zostaną niedługo przeczytane. Pierwsza w sam raz dla fizyka z wykształcenia, druga z Twojego polecenia, za co bardzo szanuję.
-atlas turystyczny "Sudety" - na pewno będzie wykorzystany w niedalekiej przyszłości
- komin z ksywa mojego psa, oraz skarpetki z podobizną owczarka.
- regionalne kawki, podkładki oraz magnes na lodówke - jakbyś przeczuwał, że moja mama pochodzi z Twoich regionów
- super kubek dla fizyka tetryka()
- koszulka z papieżem. Niestety nie mogę Ci obiecać, że nic w niej nie będzie ()
- majonez, który podobno jest lepszy od Kieleckiego. Niedługo poznamy zwycięzcę (◠)
-krem pod oczy.
Dla mnie wygrałeś tegoroczną Wykopake. Przez Ciebie aż spaliłam pierniki- tak bardzo się wzruszyłam.
#wykopaka #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1640292569vJyVgPuNBXkL16DDu0CBgM.jpg
  • 2