Wpis z mikrobloga

@CzerstwaBulka: obecnie to ja dawno nie widziałem kuców z prawdziwego zdarzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
szkoda że stara stylówa dziewczyn metalówek gdzieś się zgubiła na rzecz alternatywki tylko w ciemniejszych ubraniach, będzie się kłócić i skakać do gardła że jestem boomerem i gówno wiem ale spójrzmy prawdzie w oczy.
pare lat temu jak jeszcze subkultury ledwo zipały to emosy i metalówy były zawsze toptier dziewczynami żeby wypić
@CzerstwaBulka: >teraz kazdy jest ironiczny w internecie
tęskno mi za starym internetem. pamiętam też jeszcze stary wykop jak wpadałem tu na rajdy x lat temu ( ͡º ͜ʖ͡º)
a subkultury też zanikają z racji wyparcia starej tożsamości nową. szkoda mi strasznie że teraz wszystko jest niby kolorowe i różne ale tak naprawdę spacerując po Katowicach latem mam wrażenie że gram w san andreas, co pare minut
@RicoElectrico duże miasta to wiadomo, ale w moim powiatowym 20k ostatni raz widziałem reprezentantów lokalnej kucerii z 6-7 lat temu, dzisiaj śladu po nich nie ma. Sam byłem kucem przez ostatnie dwa lata ale musiałem zrezygnować z tego imidżu bo zamiast wyglądać jak van Halen wyglądałem jak jakiś #!$%@? gollum