Wpis z mikrobloga

@JajaPustynnegoKorwina: normalnie, jesteś niski i #!$%@?. Są ludzie niscy którzy normalnie z tym żyją, a jestem pewien, że na pewno kiedyś usłyszeli żarty z tym związane lub zostali odepchnięci przez pOlki. Możesz wierzyć lub nie, ale mają żony, dziewczyny, pracę którą lubią, albo taką którą wydawało im się, że będą lubić. Myślisz, że jak mój rodzony brat przyszedł łamiąc się, że został wyśmiany to mu mówiłem jak #!$%@? z wykopu, że
@JajaPustynnegoKorwina: Pamiętam jak jedna panna wyśmiała mój wzrost. Szukaliśmy ziomka, który miał na oko 167 cm, ja 172. No i szukamy go i zapytaliśmy panny czy go widziały. Opisałem go, a jedna (grubsza)

- To można być niższym niż Ty? Hihi
- Można, ja jestem niski, ty jesteś gruba x'D

O dziwo obyło się bez zadymy.

PS. Dzisiaj mam bardzo ładna, ułożona i kochającą dziewczynę ( ͡° ͜ʖ ͡
@erni13: co to jest za fenomen porównywania wzrostu do masy ciała? Nie rozumiem czemu wy to robicie, wzrost jest losowy podczas gdy masa ciała jest kwestią decyzji, jeżeli babka była gruba to chciała taka być i jej to nie przeszkadzało więc jak ty chciałeś ją urazić? Odpowiednikiem niskiego chłopa jest niska baba, odpowiednikiem grubej baby jest gruby chłop
@ehhcokolwiek: po pierwsze to nic nie porównuję, to była tylko riposta

Po drugie nie masz racji. Mały i chudy facet nie będzie atrakcyjny tak jak mała i zgrabna dziewczyna. Bardziej poziom wielkiej i grubej baby.

Pewnie ze to niesprawiedliwe ale tak jest
@JajaPustynnegoKorwina Wy jesteście chorzy, 170cm here, żyje w szczęśliwym małżeństwie, mam rocznego syna i jestem zadowolony ze swojego życia. Jeśli będziecie się skupiać na tym, że jesteście niscy zamiast na tym, żeby odnieść w życiu sukces to rzeczywiście wasze życia będą nędzne.