Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Śniło mi się że znowu mam 18 lat, piszę na tlenie z dziewczyną która narzeka na szkołę i dojazdy, flirtujemy w specyficzny sposób zupełnie jak wtedy, po kryjomu się spotykamy tylko po to by się kochać, tak namiętnie jak by miało nie być jutra. Wszystko z takimi detalami i tak realistycznie jak by to było dzisiaj, mimo że minęło kilkanaście lat. Dzisiaj? Ciężko to nazwać życiem, komfortowo jak nigdy, ale w związku w którym pożądanie wypaliło się dawno temu, wśród obcych ludzi, wiecznie w domu, pod niekończącym się lockdownem, w maraźmie, bez emocji, złudzeń, marzeń i nadziei. Ehh, dlaczego nam jest zawsze źle? Dlaczego mam wrażenie że będzie już tylko gorzej? #30plusclub #feels #przemyslenia #gorzkiezale #samotnosc #sny #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61cbfec60ed247000a922525
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo będzie gorzej, podejść do życia ufnie i emocjonalnie można tylko jak jesteś młody i niedoświadczony. Z każdą kobietą, która zrobi Cię w ch.., z każdym człowiekiem, który Cię oszuka i wykorzysta coraz mniej ufasz komukolwiek. Gdy mając 18 lat dziewczyna powie, że Cię kocha to jesteś wniebowzięty i planujesz wspólną przyszłość, jak masz 30 lat i jakieś doświadczenie to jesteś świadomy że równie dobrze może jutro Cię rzucić albo