Wpis z mikrobloga

@qscc: Nie licz na rzetelną odpowiedź w tej sprawie. Ponieważ tego akurat nikt ci nie powie nawet jakby te buty były najgorsze na świecie to i tak będą pisać, że super bo modne bo ludzie są głupi. Tego ile wytrzymają też nikt absolutnie ci nie powie bo to raczej od egzemplarza zależy oraz jak kto użytkuje.
@qscc: ja kupilem skorzane w lipcu i już się #!$%@?ły, wysylam na zwrot to może dostane kwit. Ogólnie myślałem, że dłużej pochodzę, ale lipa. Przynajmniej fajne i wygodne
@Viver:

W 97 mi zapiętki poszły w przeszło ponad pół roku co mnie zszokowało bo normalnie użytkowałem buty, ale są spoko generalnie.

Zastanawiam się nad plusami i ciekaw jestem czy się nie rozlecą w pół roku bo jednak kupując buty za 800 zł chciałbym z dwa sezony pochodzić xD
@qscc: No u mnie raczej uszykować się nie da, bo paski od boku same się odkleiły, plus przy znaczku nike skóra przecięta. Mogłem to kleić, ale po co jak można wysłać. Jak przyjdzie kwit to sie nowe kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przynjamniej cala zime latalem w nich i poduszka nie pękla
@Viver:

Gorzej jesli nie przyjdzie xD Z ciekawosci bezposrednio z nike kupowales? Mi tych zapietek nie uznali w nike ktore przy reklamacji okazalo sie, ze jest to sklep adrenaline tylko pod ich szyldem, tfu na nich nigdy wiecej.
@qscc: pożyjemy, zobaczymy czy oddadzą kase, czy wyłozą #!$%@? i napiszą, że to moja wina bo chińczyk na super glu kleil xD No ja bezposrednio z nike brałem. Nie chciałem z jakichś gówno sklepów brać, żeby żaden łepek potem nie pisał mi kilku stron, żeby tylko odrzucić zwrot