Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
Ryczę oglądając to. W momencie premiery pierwszego filmu miałem 8 lat, pierwsze książki czytała mi jeszcze mama. Wychowalem się na tej serii i pokochałem ją jako dziecko.

Oglądając te ich wspominki przypominam sobie momenty życia i emocje które wtedy mi towarzyszyły, które wydawało się ze juz dawno zostały zapomniane.

Piękne to.

#harrypotter #hbogo #hbo
Pobierz Wirtuoz - Ryczę oglądając to. W momencie premiery pierwszego filmu miałem 8 lat, pier...
źródło: comment_1641115994WkjzDQVWhtjArRzv6gkkdo.jpg
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@kocia_mordka: też pamiętam to załatwianie książek ()
@Dymass: nie zawiedziesz się
@maua_krewetka: nie zdawałem sobie sprawę ilu świetnych aktorów brało udział w tej serii

Mój ulubiony moment to chyba jak Rupert chwyta Emmę za rękę i mówi, że chociaż teraz się już nie widują, to ją kocha... Jako przyjaciółkę. Świetne to było. Robbie coltrane (Hagrid) mówiący, że chociaż go już za 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GryzeKisiel: a co dali na plycie? Mnie zawsze bolało że nie dali wersji rozszerzonej/reżyserskiej. Według informacji w każdej części było wycięte od 15 do bodajże 40 minut materiału.
@BaRi: bardzo dużo dali. Do każdej części mam wszystkie wycięte sceny, making of, nagrania z planu, wywiady. Generalnie to jest aż 8 płyt bluray z materiałami dodatkowymi. Od cholery oglądania xd
@Wirtuoz przyjemny dokument tylko polskie napisy zrobione na #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) masa banalnych błędów, które często zmieniają kontekst całej wypowiedzi (bo np. nie ma negacji więc wydźwięk wychodzi odwrotny do rzeczywistego)