Wpis z mikrobloga

Dobrze, że w to gówno nie zainwestowałem. Większość nie pamięta co wczoraj jadła na obiad, a tutaj ma pamiętać, że ten gównomagazyn będzie za trzy miesiące xD Zobaczycie, wydadzą dwa, sprzedaż będzie #!$%@? więc nie będą w stanie wrócić do miesięcznika, a tymczasem coraz więcej ludzi zapomni o nich. Już nie wspominam, że z marszu 70% ich recenzji będzie przestarzała o dwa-trzy miesiące. Super magazyn #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cdaction
  • 13
@Mega_Smieszek: wystarczyło popatrzeć, na co oni tej forsy potrzebowali — nowa hehe stronka i """"studio nagraniowe"""" czyli obłożenie schowka na miotły pianką, kupno Nikona i BlueYeti xDDD

Za chwilę pewnie przeniosą się z sukiennic do jakiegoś garażu, ale będzie to T O T A L N I E dobra decyzja, bo sukiennice drogi czynsz, a tak poza tym to oni lubią bardziej kameralne pomieszczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Krzysztof_Runkot: Oni już się przenosili niejednokrotnie. Odkąd ja to czasopismo czytam to zawsze byli w Sukiennicach, ale w ciągu ostatnich 5/6 lat mieli już 3 razy przenoszoną redakcję:
1. Najpierw z Sukiennic na Oławską (też obok Rynku).
2. Z Oławskiej na Słonimskiego 1a (poza centrum/okolice Nadodrza),
3. Obecnie - z 1,5 roku-2 lata temu ze Słonimskiego na Św. Macieja (zdecydowanie bliżej centrum miasta niż ze Słonimskiego).
@Wink: przecież oni nawet za złotych czasów (Eld, Allor, EGM i reszta której nie pamiętam) mieli najwyżej przeciętne felietoniki. Nie jest to w żadnym razie wybitne grono zapaleńców. Teraz w ogóle nie poznaję 5 z 6 nicków na stronie i to jakieś przeciętniaki które chcą być hehe sarkastyczno-ironiczne.
Weź do ręki numer z 2002 i przeczytaj ich felietony i publicystykę — oni wcale jacyś wybitni nie są, po prostu nostalgia +
@Takoden: o widzisz, nic mi o tym nie było wiadomo, śledzę ich pobieżnie i myślałem że takie doniosłe wydarzenie jak opuszczenie Rynku będzie jakoś nagłośnione. Tak jak np nie wchodząc na ich stronę dowiedziałem się że dostają kopa w dupę, zbierają hajs i teraz robią się kwartalnikiem.