Wpis z mikrobloga

Tak sie smuglerek smial, ze gdzie, oni i upadek XD a tu juz prosze... ciekawe gdzie te dziadygi znajda prace? Przeciez takiego smuglera-poprawe, 9kier czy enkiego nigdzie nie beda chcieli XD Jedynie u siebie mogli te wysrywy... wysrywac XD i ta ich MEGA nowa strona www XD nawet mi ich nie zal... przespali najlepszy okres, a finansujacych ich wspolczuje, ze dali sie nabrac i dali pieniadze na to gonwo XD juz nawet w smietniku sie ich nie znajdzie tzw. ANTYFANOW hly hly XD

Wlasnie... kto z was kupil ten epicki hehe OKOLICZNOSCIOWY album XD
Jak sie prenumeratorzy czujecie wyru***? XDDDDD
Ciekawe jak was podsumują finansujacych w to gonwo i prenumeratorow w SZPILACH XDDDD chyba, ze sami sie podsumuja xDDDD
#cdaction
  • 2
@PIKUSP: prenumerata już usunięta: https://sklep.cdaction.pl/product-category/prenumerata/

1,2 miliona cebulanów na nową stronę (#!$%@?ą) oraz kanał YT (przeciętny do bólu). Gdzie przemiał mieli taki, że ja #!$%@? serio nie wiem co to za mordy to teraz robią.

A, no ale jest poprawa, wybitny "masakrator" który dawał się baitować na byle gównolisty. Oczywiście mając 11 lat byłem pod wrażeniem, ale teraz serio jak czytam jego recenzje i odpowiedzi (tak mnie naszło przewertować stare numery)