Wpis z mikrobloga

@Glodny_Lew: Może i jako jedyna partia nie chcą zrobić z Polski państwa policyjnego na wzór Austrii, czy Francji gdzie bez pisemnej zgody od rządu nie możesz nawet wyjść na zakupy, ale nie popierają ślubów homosiów więc są zamordystami.
  • Odpowiedz
@Tallahasee: Przecież nawet Berkowicz mówił, że jest za tym żeby uregulować prawnie nawet związki czworokątów.
A to, że nie chcą tworzyć do tego kolejnej państwowej instytucji to akurat rigcz.
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew: lex tvn, aborcja, dalej mi się nie chce wymieniać. a że antyszczepy to ich elektorat to wystarczy spojrzeć czemu ich fanpage poszedł w piach, jak sami przed pandemią podchodzili ostrożnie do tematu a w trakcie ostro krytykują cokolwiek związanego z nią pod płaszczykiem wolności, na którą srają.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Więc dalej chce wiedzieć w jaki sposób będą mi ograniczać prawa tak jak lewica, która chciałaby żebym odbijał się kodem w każdej dziurze i oddawał 70% swoich dochodów. Czekam na konkretne argumenty a nie takie pitolenie jak lex TVN.
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew: Ha, wygrywam! Co mi szkodzi odbić się kodem QR, skoro mam szczepienie, a wyciągnięcie telefonu i odpalenie aplikacji to raptem 3 sekundy? To wy, szury i foliarze, macie gigantyczny problem, bo z powodu swojej głupoty i dziecinnej naiwności, łykający wszelkie fake newsy jak leci, boicie się szczepień. Ruska propaganda zasiała w was irracjonalny lęk i nie jesteście w stanie tego ogarnąć, ponieważ dysponujecie zbyt małymi rozumkami. Nie boicie się wirusa,
  • Odpowiedz