Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: nawet wieloletni fani marki na to gówno plują...
Dobrze, że coś do nich dotarło i pewnie już następne będą wygldać dobrze i nie trza będzie robić pseudo filozoficznych filmików z tłumaczneiem jakie to jest zajebiste i nowatorskie XD
@Kroledyp: wydaje mi się, że to jakieś nawiązanie do tradycji, dla mnie na plus, nawet jeśli estetycznie jest średnio z plusem. Obecnie samochody dążą do osiągnięcia nijakości absolutnej, jedzie ulicą i nie wiesz czy to hyundai, kia a może renault.
przyjechał z M2.

I to wieloletni fan marki z zasobnym portfelem. Swoją drogą jeździłem tym M2 i jest genialne!


@blackmilk: Dobry gust Twojego znajomego, M2 to całkowicie bez kompromisów wóz, kiedyś słyszałem że M2 cały czas próbuje cię zabić, taki wariat
@Kroledyp: to jest mit jakiś. Samochód ma krótki rozstaw osi przez co wydaje się jakbyś jeździł hothatchem np fokusem rs, przy czym jak to bmw idzie tym latać bokiem, a dodatkowo dostajesz w pełni funkcjonalny samochód na dejli (4 miejsca bagażnik itp). Serio świetny samochód.
@blackmilk: To nie jest mit. M2 nie ma wcale dużo miejsca z tyłu i wjeść tam jest dosyć trudno. Bagażnik ok. Sam napęd jest bezkompromisowy. Bardzo głośny, mocny, zrywający trakcję + twarde zawieszenie. Dopiero wersja cs ma regulowane amorki ale kosztuje tyle co M4.
nawet wieloletni fani marki na to gówno plują...

Dobrze, że coś do nich dotarło i pewnie już następne będą wygldać dobrze i nie trza będzie robić pseudo filozoficznych filmików z tłumaczneiem jakie to jest zajebiste i nowatorskie XD


@blackmilk: Dodam tylko, że to auto poza grillem wygląda świetnie. Co więcej, ten grill z rejestracją wcale nie rzuca się w oczy na żywo. Dlaczego? Bo jest bardzo nisko i jak stoisz to