Wpis z mikrobloga

Chłop odebrał dzisiaj świadectwo szkoły średniej bo skończył liceum zaoczne 3 letnie po tym jak nie ukończył technikum. Za parę miesięcy matura i chyba mnie #!$%@?ło bo wybrałem sobie 3 przedmioty rozszerzone parę miesięcy temu. #!$%@? jestem. Czasami nie rozumiem swoich działań. Będzie kompromitacja Ehhhh. No ale przynajmniej średnie wykształcenie już jest. Byłbym się cieszył gdyby nie to że dzisiaj i prze parę następnych dni praca ehhh
#przegryw
  • 10
@Sckb: Geografia, historia i matematyka rozszerzona.

Gra i historia to dosłownie jedyne przedmioty z których nie byłem w życiu kompletną ciamajdą. Bo lubię historię i mapy. A matmę sam nie wiem co mnie z nią #!$%@?ło ale myślałem nad jakimiś studiami zaocznymi, a podobno matma bardzo plusuje przy rekrutacji na wiele kierunków. Tyle że z matmy posysam. Z gry też może być ciężko w sumie bo nie wiem czego się tam
@Rudyprzegrywv2: jeżeli chcesz iść na jakieś studia to polecam informatykę (i tak sam musisz się nauczyć nowych rzeczy) albo jakieś inżynierskie budowa czegoś (maszyn, dróg, mostów) reszta to raczej nie warta bo ci nic nie da. No niże jakieś księgowe że będziesz cały burdel z rachunkowością ogarniał.
@hoszin: Studia jeśli już to tylko zaoczne wchodzą w grę. Starzy mnie przez 5 lat nie będą utrzymywać. Pytanie tylko czy u mnie w mieście (bo mamy jedną w miarę ogarniętą uczelnie ale bez szalu) czy wyjazd do dużego miasta. I tam samodzielne życie, praca i studia. Szczerze mówiąc ta druga opcja brzmi bardzo dobrze bo w końcu odsunął bym się od matki, nauczył trochę samodzielnego życia i zaczął nowy start.