Wpis z mikrobloga

"Jest więcej narządów płciowych niż pochwa i penis", nie powiedział nikt nigdy.


@SweterWPaski: Jak ktoś jest debilem, to tak nigdy nie powie.

Żeński układ płciowy służy do wytwarzania komórek płciowych żeńskich, a w przypadku zapłodnienia stwarza dogodne warunki do rozwoju i wzrastania płodu. Z uwagi na rozmieszczenie narządy płciowe żeńskie dzielimy na wewnętrzne i zewnętrzne.

Do wewnętrznych należą:


jajowody (łac. tuba uterina, oviductus, salpinx)

jajniki (łac. ovarium, l.mn. ovaria)

macica (łac.
2022, wykopki nadal nie ogarniają różnicy między angielskim "sex" a "gender" xD


@kryienox: próba wyjaśnienia tego wykopkom dzisiaj jest jak próba wyjaśnienia wykopkom w 2015, że PiS nie jest jedyną nadzieją na ocalenie Polski od kryzysu migracyjnego, a Szwecja, Niemcy i Francja wcale nie upadną i nie będzie napływu rodowitych Niemców uciekających do Polski ze swojego kraju xD

w skrócie - społeczeństwo musi po prostu dorosnąć
@Rga79: przecież mówię, że próba wyjaśniania jest dziś spisana na straty. Szkoda czasu i bawienia się. Najpierw napiszesz jeden komentarz z wyjaśnieniem, a potem będą chwyty retoryczne i masa innych fikołków. A nie mam czasu na odpisywanie na kilkanaście chochołów jednego dnia.
to wytłumacz raz a fikołki zignoruj, co za problem? Chyba ze nie umiesz wytłumaczyć


@Rga79: no popatrz, ja jeszcze nic nie zacząłem pisać, a ty już stosujesz chwyty retoryczne. Cytuję twoją wypowiedź na wypadek usunięcia jej później przez ciebie. Naprawdę spodziewasz się, że się na to złapię? Myślisz, że nie wiem co będzie dalej? Ja napiszę proste definicje, a dostanę masę kolejnych fikołków, a moja próba "zignorowania" ich zostanie odtrąbiona jako