Wpis z mikrobloga

Mirki szukam zegarka dla siebie za ok 1k, raczej nieco bardziej elegancki - preferowana bransoleta. Wśród jakich producentów powinienem szukać oprócz niżej wymienionych?

Seiko, Citizen, Orient, Tissot, Bulova

Wizualnie spodobały mi się zegarki Vostok Europe, ale słyszałem ze cena nie idzie w parze z jakością. Bardzo podobają mi się też zegarki "open heart". Na jakich producentów jeszcze zwrócić uwagę i ewentualnie w jakich sklepach polować na okazję? Mogą być zagraniczne.

#zegarki
  • 5
raczej nieco bardziej elegancki - preferowana bransoleta


@Hattrick: to elegancki czy bransoleta? Skórzany pasek jest bardziej elegancki. Do tego zwracaj uwagę na rozmiar (raczej 40mm średnicy max) i żeby tarcza była prosta, bez chronografów i innych zbędnych pierdół.

Poza wymienionymi przez ciebie markami możesz popatrzeć np. na Timex, Atlantic, Zeppelin. Jak chcesz zejść trochę niżej, to Casio będzie bardzo dobrym wyborem (szczególnie modele z serii MTP).

Na pewno unikaj marek modowych
@m_bielawski: Dzięki za rady, spojrzę na producentów o których wspomniałeś. Casio odpada, mam już drugi sportowy zegarek tej marki i chcę coś nowego.
A odnośnie Vostok Europe masz jakieś doświadczenia? Zastanawiam się czy w ramach jakiejś grubszej promocji w ogóle warto zwracać uwagę na te zegarki?