Wpis z mikrobloga

Jak bardzo leniwy jestem?

Płacę za wodę co 3 miesiące od ponad roku po £200-350. Fakt jest taki, że nie oszczędzam.
Od roku prawie wiedziałem gdzie jest problem (cieknąca spłuczka)
Nie zgadniecie czym się zajmuję. A no Property Maintenance czyli jestem między innymi hydraulikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spłuczka wymieniona 3 miesiące temu. Koszt mechanizmu £9

Dzisiaj przyszedł rachunek za wodę już bez wycieku. £90 za 3 miesiące XDDD

Mam w planach jeszcze parę napraw w domu ale nie mam czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio wziąłem ludzi do remontu w domu bo robię remonty u klientów i nie mam czasu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#uk #unaswuk
  • 15
Od roku prawie wiedziałem gdzie jest problem (cieknąca spłuczka)


@smieszekzagranico: wuj by mnie trafił jakbym wiedział że woda cieknie, a nie jest to naprawione, nawet jakby była za darmo

Dzisiaj przyszedł rachunek za wodę już bez wycieku. £90 za 3 miesiące XDDD


@smieszekzagranico: a nie miałeś przypadkiem nadpłaty wcześniej?

Z wodą nie wiem, ale z prądem miałem w Covidowych czasach że rachunki nie szły z licznika, ale były ustalane mniej
wuj by mnie trafił jakbym wiedział że woda cieknie, a nie jest to naprawione


Mam podobnie. Blisko rok mnie to ruszało. Z jednej strony godzinka roboty (licząć z wyjazdem do B&Q) ale z drugiej strony lenistwo i brak czasu lub chęci z powodu zmęczenia i potrafiłem ten wyciek śledzić wzrokiem odchodząc od toalety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a nie miałeś przypadkiem nadpłaty wcześniej?


@Atreyu: Bolało w portfelu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smieszekzagranico: norma, kto by chciał robotę do domu przynosić. Fakt że się tym nie zająłeś to nie tyle oznaką lenistwa co dobrobytu, znaczy powodzi ci się i tak trzymać.
@smieszekzagranico: a te rozbieżności w rachunku wynikają z tego, że spłuczka raz ciekła mniej a raz bardziej? Cena za wodę i ścieki to około 250p za m3. Przy cenie 200gbp co 3 miesiąc i liczniku oczywiście wychodzi 66.66 gbp miesięcznie co daje 266 metrów sześciennych. Więc albo ktoś tu ściemnia że spłuczka nawalała po 266000 litrów miesięczne albo do spłuczka podpięła Ci się myjnia samochodowa i wozy strażackie.

BTW, słyszałem tę
@Sztachuk: najwyższy rachunek wyszedł po wakacjach i zraszaniu trawy całe dnie. Inne nieregularne wychodziły z powodu różnej ilości mieszkańców co mniej więcej pokrywało się w 3 miesięcznych okresach

A ogólnie spłuczka cieknęła coraz bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na screenie nie widać jeszcze nowego rachunku na £94

Stawka za m3 to 143p za wodę + 182p za ścieki
Pobierz smieszekzagranico - @Sztachuk: najwyższy rachunek wyszedł po wakacjach i zraszaniu tr...
źródło: comment_1641638197WXwbl4RrAnJmHRRhhvsIZV.jpg