Wpis z mikrobloga

Dojrzałość polega na tym, że jeździsz po mieście samochodem i to nie jakimś golfem, tylko nowym BMW M3 Competition.

Dorośli ludzie nie mogą bawić się LEGO, bo to zabawa dla dzieci i następnym krokiem jest noszenie pieluszek.

Poczułem się tym tak głęboko urażony (bo ja sobie czasem LEGO kupuję i mam kilkunastoletni samochód), że aż musiałem o tym tu napisać. :)

Źródło: https://twitter.com/DomowySurvival/status/1479897292635348992

#heheszki #oswiadczeniezdupy
Pobierz
źródło: comment_1641676304b5cNjOWqlLPN0JIow0xkOx.jpg
  • 11
@Gandezz: fajny pomysł, dzięki za podrzucenie. :)

@ms86: to trochę o mnie. Ostatnio z narzeczoną oglądałem w sklepie, dając jej delikatnie do zrozumienia, że absolutnie nie mam problemu z tym, żeby dostać tego dużego Sokoła Millennium albo Gwiezdny Niszczyciel. ;)
@KrzLis mega szanuje to co robicie na domowym-survivalu, ale czy przypadkiem na Twitterze nie powinniście korzystać z prywatnych kont do tego z LEGO i ze screena?

Jako stały widz i patron od początku Patronaite, uważam ze możnaby wstrzymać się od dyskusji typowo politycznych czy religijnych niezwiązanych z tematem kanału.
Pobierz
źródło: comment_1641725556GQrsDuuKL2a8RO21VqivCs.jpg
@ms86: cały czas mam co do tego mieszane uczucia. Bo kiedyś też uważałem, żeby właśnie polityki nie ruszać, jako gówna, które od ruszania będzie bardziej śmierdzieć.

Ale teraz polityka robi się taka, że nie da się jej nie poruszać.
.Ale teraz polityka robi się taka, że nie da się jej nie poruszać.


Owszem, nie da się...
Natomiast bardziej chodziło mi o to, aby reagować jak wołają do tablicy, a nie do niej się pchać na siłę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ms86: wiem co masz na myśli. Ogólnie są dwa takie tematy, które najbardziej powodują polaryzację widzów: cokolwiek związanego z polityką i szczepionki.

Co ciekawe, ale też niefortunne, inne (zwykłe) tematy niespecjalnie widzów angażują, co widać na przykład po zasięgach na Facebooku. :/