Wpis z mikrobloga

@FormalinK: bo nie jestem autystycznym wykopkiem i chciałem normalne wesele i ślub a nie jakieś obiady dla 5 osób. Jeśli chodzi o oczepiny to były maksymalnie skrócone ale ja nie lubię tego jednak goście bawili się świetnie więc byłem w stanie się poświęcić, bo to nie ja robiłem z siebie głupka po prostu sobie siedziałem i patrzyłem na ich wyczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


[]

@leftfinger:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FormalinK: Czasem warto odłączyć ciągłą analizę i rozkminę wszystkiego, wypić trochę oraz się zabawić a nie autystycznie unikać wszelkiej żenady.
Uwierz, że bardziej żenująco ty wyglądasz unikając tego na siłę co zapamięta wielu niż ci co się bawią i na następny dzień zapomną.
jedno nie wyklucza drugiego (świetna zabawa i chlanie aby potem nie brać udziału w tych zabawach). Po prostu impreza moja przenosi się na zewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FormalinK: uwielbiam takich anty społeczników xD zabawy są żenujące, bo to hehe dla plebsu, nie to co dla nas wielkich intelektualistów. Wszystko dla nich jest nie tak, zawsze już od początku imprezy narzekanie na lokal, obsługę czy jedzenie xD
@FormalinK: ja nie rozumiem. Nie lubisz tego, to po jaki #!$%@? idziesz na to wesele? Tylko psujesz humor innym. Ja lubię takie zabawy. Najlepsza jaką pamiętam to taka, gdzie trzeba przejść na kolanach między nogami kobiet. Zawsze wtedy podnoszę głowę do góry i widzę piękne widoki. Raz nawet trochę spermy mi kaplo od takiej pięknej cioci.... Ale się podnieciłem!