Wpis z mikrobloga

@Palladyn400: Mercedes bardzo ładny. Będę obserwował. Ostatnio oglądałem coupé i o ile są piękne, to drogie. Jest jeszcze Peugeot RCZ, którego silnik ma słabe opinie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MPTW: ja od dłuższego czasu polecam Nissana rogue. Sam mam od 3 lat. Buda to X-trail na USA. Silnik 2.5 benzyna, wolnossacy, skrzynia Xtronic CVT, która "udaje" biegi więc nie wyje jak np. Toyota. Auto z USA/Kanady będzie dużo lepiej wyposażone niż wersja europejska no i kupisz z małym przebiegiem. Jedyny minus to taki, że na pewno będzie po naprawach blacharskich. Rocznikowo w tych pieniądzach kupisz 2014 i może ciut młodsze.
@MPTW: odkąd pierwszy raz zagrałem w nfs underground 2 to mi sie spodobało audi tt, gdyby mnie było stać na paliwo i utrzymanie to bym brał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@s3mpaaj: Audi tt to ogólnie mój pick, jeśli dorwę w takich parametrach jak pisałem. Mam jeszcze trochę czasu na wybór, może akurat ktoś będzie sprzedawać.
@bartosaq: ten to już przekozak :D wow zrobił na mnie wrażenie!
@Palladyn400: Wygoda też ważna. Tylko chciałbym, żeby auto miało efekt wow. I nie za często awarie. Tyle jest różnych opinii na internecie, że znalezienie samochodu jest wyzwaniem.