Wpis z mikrobloga

Nie no brawo, po prostu brawo. Normalnie jest lepiej niż myślałem. Gratulacje wykopie i wszyscy użytkownicy, którzy wyzywali Ukraińców od widlarzy, turańskiej cywilizacji, banderowców, szmaciarzy i innych takich przy wczorajszej aferze z pistoletem z Wrocławia. Zwłaszcza gratuluje kontom, które są tu kilka miesięcy a najgłośniej komentują takie sprawy z jakiegoś powodu. Napisałem wczoraj, że nie wiadomo o co poszło, czy to w ogóle Ukraińcy, czy to prawdziwy pistolet i że nie da się nic stwierdzić z dwóch filmików z końca i środka starcia. Oczywiście głos rozsądku zminusowany, no bo jak to tak nie dołączać do zbiorowego linczu?

No i co się okazało? Banda pijanych debili darła się pod sklepem jakiegoś gościa, zaczęli się awanturować, #!$%@? właścicielowi cegłą, gazem popsikali a ten przepędził ich pistoletem NA KULKI. Jeszcze na dodatek potem stawił się na komendzie a po polskich patriotach ani śladu. Zajebiście, od razu widać, że Wykopowicze to świadomi użytkownicy, którzy nie pozwolą wcisnąć sobie kitu (σ ͜ʖσ)

Pracownik, wraz z właścicielem pobliskiego sklepu zwrócili uwagę grupie Polaków, która spożywała alkohol przed sklepem i zachowywała się głośno. Wobec czego wywołała się awantura. Polacy użyli wobec pracowników i właściciela sklepu gazu łzawiącego, prawdopodobnie pieprzowego. Jeden z nich rzucił cegłówką w ajenta, jeden z nich miał ponoć także w ręce nóż. Przestraszeni właściciel z pracownikiem wyjęli pistolet na kulki i w ten sposób ich rozpędzili. W niedzielę (26 listopada) ajent z pracownikiem stawili się na komisariacie. Pracownik pojechał do szpitala wykonać badania lekarskie na skutek obrażeń, których doznał z powodu uderzenia cegłówką. Natomiast z Polaków uczestniczących w zajściu nie zgłosił się nikt – mówi st. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.


https://gazetawroclawska.pl/mierzyl-z-broni-do-ludzi-mowil-ze-wschodnim-akcentem-dramatyczne-sceny-we-wroclawiu-zaczelo-sie-od-klotni-pod-sklepem/ar/c1-18105895

#ukraina #wojna #rosja #wykop #bekazpodludzi #wroclaw
Kagernak - Nie no brawo, po prostu brawo. Normalnie jest lepiej niż myślałem. Gratula...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Kagernak: nie wnikam w cała sytuację, nie interesuje mnie ona, ale nawet jeśli to był pistolet na kulki, to dobrze, że zrobiono aferę. Przymkniesz raz oko na takie coś, i następnym razem ktoś z kalachem wyskoczy.
  • Odpowiedz
@Kagernak: ktoś zdziwiony że UMO skrót od Ukraińska Milicja Obywatelska która przepuszcza ukraińskich tirowców drogami dla osobówek kryje swoich bo ja nie wgl xd na pewno chłop nosi pistolet na kulki do samoobrony xd co trzeba mieć w głowie żeby w coś takiego uwierzyć?

Następnym razem jak chcą robić takiego fejka to niech to chociaż będzie jakaś gazówka albo broń czarnoprochowa ale czego się spodziewać po formacji której naczelnik strzela granatnikiem
  • Odpowiedz
a ten przepędził ich pistoletem NA KULKI.


@Kagernak W USA nikogo by to nie interesowało i taki gość profilaktycznie zostałby dość szybko nakarmiony ołowiem. Skąd niby ktoś ma wiedzieć czy broń jest prawdziwa?
  • Odpowiedz
A co by było, gdyby jednak on był prawdziwy?


@G06DbT: może byłoby kilku patusów mniej

W USA nikogo by to nie interesowało i taki gość profilaktycznie zostałby dość szybko nakarmiony ołowiem. Skąd niby ktoś ma wiedzieć czy broń jest prawdziwa?/


@josedra52 ale nie jesteśmy w USA. Poza tym tam nikt by nie dostał ołowiowej karmy póki działałby w obronie.
  • Odpowiedz
W USA nikogo by to nie interesowało


@josedra52: W USA właściciel podziurawiłby sebów swoim prawdziwym pistoletem i w zależności od stanu dostałby uścisk dłoni lokalnego szeryfa albo protesty okolicznych julek.
  • Odpowiedz
@Kagernak: Nawpuszczalismy Ukraińców z bronią i ptsd, czego się spodziwałaś my, że będą kredą po chodnikach malować? Oczywiście, że zaczną się strzelaniny w gettach. Totalnie cię popieram i się z tobą zgadzam. To nie powinno się w ogóle wydarzyć :(
  • Odpowiedz