Wpis z mikrobloga

@admin: Witam zglaszam sprawe o pomówienie oszczerstwo w moim kierunku omylkowo odczytany nr vin z mojego auta falszywy raport Auto Baza ktory został umieszczony na wykopie mam na to dowody zostałem oczerniony bez podstawnie na portalu Wykop pl wlasciciel komisu w żorach.
  • 8
@krzysztof-rapior: czemu nie sprawdziłeś wpsanego VIN-u? Do kogo masz pretensję, że sprawdził ten, który podałeś i na tej podstawie sformułował zarzut o oszustwie? Żaden sąd ci tego nie przyklepie bo wskaże twój błąd - gdybyś rzetelnie podszedł do swoich obowiazków i wpisał poprawny VIN to problemu by nie było - nie sądzisz?
@krzysztof-rapior: Szanowny Panie. Każdy sprzedawca jest w pełni odpowiedzialny za informację, które podaje do informacji klientowi, zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym portalu. I jest to odpowiedzialność cywilno-prawna. Przy dodawaniu ogłoszenia jest Pan - i tylko Pan - w pełni odpowiedzialny za to, co Pan dodaje. Pomyłka przy dodaniu VIN z bardzo podobnego samochodu jednak z lepszym stanem technicznym brzmi, jak oszustwo a nie pomyłka. Dodatkowo był Pan informowany we