Wpis z mikrobloga

Siema! Jestem zielony w tych tematach dlatego pytam się o poradę.
Planuję sobie kupić samochód - znalazłem fajnego opla astrę w wersji GTC. Na otomoto niby bezwypadkowy, byłem obejrzeć i stan samochodu wizualnie świetny. Jednak pokusiłem się na kupno raportu VIN i znalazłem tam taki krzaczek. Czy taki zapis już stanowczo dyskwalifikuje samochód do kupna? #otomoto #januszebiznesu #mirekhandlarz #samochody
Pobierz
źródło: comment_1641747188u27JrxV5aOzS1EG7UKIVvt.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcintkh9: taka rada jest moja, jak planujesz kupić używany samochód to koniecznie na stację diagnostyczna, zapłacisz około 200 zł i sprawdza Ci auto również od spodu. Albo skorzystaj z usług kogoś co zajmuje się tym zawodowo (ale z doświadczenia wiem, że firmę trzeba wcześniej dobrze sprawdzić).
@marcintkh9 oczywiście że to nie musiał być poważny wypadek. Mogła być to zwykła kolizja. Auto 4 letnie więc koszt naprawy w Niemczech też może być wysoki. Zapytaj sprzedającego o zdjęcia czy jakieś ma. A co do szkody całkowitej to obejrzyj sobie na YT kanał Tomasz Sitek. Pokazuje auta lekko uszkodzone(typu zderzak, błotnik itp) które w Niemczech mają szkodę całkowitą i naprawa wyceniana jest na grube tysiące euro. Jeżeli nie ta astra to