Wpis z mikrobloga

Od lat mam telefony na abonament, który miesięcznie wynosi jakieś grosze in niespecjalnie to zauważam. Wcześniej zawsze brałem flagowe androidy, które i tak po chwili działały jak gówno, więc zmiana co dwa lata miała sens. Od 2 lat mam jednak iPhone 11 i działa niezawodnie, wobec tego głowię się nad tym co teraz.

Kończy mi się obecny abonament (niecałe £30/msc) i myślałem nad upgradem. Za niecałe £40/msc mogę mieć iPhone 13, za £50 13 pro. Mogę też po prostu nie brać nowego telefonu i zachować obecny pakiet za £10 miesięcznie. Obecny telefon świetnie mi służy i nie widzę potrzeby zmiany, byłby to więc kaprys. Czy istnieje jakakolwiek przesłanka za zmianą na któryś z tych modeli, czy więcej sensu miałoby poczekanie na nowe wypusty?
#iphone #apple
  • 12
@Choir: W sensie poczekaj kolejne dwa lata. Z doświadczenia, mam ip7plusa od czasów premiery i poza wymiana baterii półtora roku temu nie mam z nim żadnego problemu.
Wiec 11 spokojnie jeszcze wytrzyma te dwa lata a ty spokojnie będziesz mógł sobie wybrać coś nowszego
@Choir: Poniżej chyba 80 % zalecana jest wymiana baterii ( ale ja mam mniej i cały dzień trzyma i nic nie będę wymieniał) Poniżej 80 trudno będzie uzyskać dobrą cenę, przynajmniej w pl. Ja bym zmienił, jeżeli nie jest to jakiś duży koszt