Wpis z mikrobloga

raz dowóz, mega lipa przyjechała, ale każdy poleca to kolejne dwa razy na miejscu (nałęczowska). może źle trafiałem, bo sporo ludzi jednak poleca, ale kolejny raz już nie pójdę
@onomatopeja_ ja nałęczowska odradzam, znaczy już nie bo chyba zamknięta i lokal przeniesiony do większego ale tam zawsze jest dużo ludzi i dużo zamówień na dowóz, na Krańcowa mam o wiele bliżej i tam jest bardziej kameralnie. Zdarzyło im się raz pomylić mi zamówienie i raz było zimne ale na tyle co kebabów jem to i tak mało, bo w innych jest to samo tylko że gorsza jakość
@Polacco00: Crown Kebab jest ok, ale mają chyba nagorszy dowóz jaki istnieje w Lublinie. 2,5h czekania to norma.

@onomatopeja_: Piri-Piri to zajebisty kebab, chociaż faktycznie istnieje jakiś mały procent ludzi, którym nie smakuje. Polecam u nich Piri-pizze jest i kebaba Berlin są 10/10.

Dla mnie najlepszy jest Orient, potem Piri-Piri i Crown.
@lukiboys przy dostawie bylo ze mna trzy inne osoby, wszyscy to samo zdanie, dwa razy na miejscu bylem z żoną i tez zawiedziona. Może naprawdę źle trafiliśmy, ale jak tak zachwalasz to dam im kiedyś jeszcze szanse, ale jak bedzie lipa, to Twoja wina :D