Wpis z mikrobloga

@GoblinZawadiaka: @Deku: Przecież robia to dobrze, gdyż Yone i Yasuo skupiają się na lethal tempo w tym patchu więc jeśli będzie mocny nerf lethal tempo to Yone i Yasuo staną się bardzo słabi dlatego ich buffują. Tak samo jak Tristanę.

A Senna dostanie zajebistego buffa, gdzie przywracają glaciala na jej Q
@GoblinZawadiaka: I? Cały urok postaci pod lategame, to tak jabyś narzekał, że Karthus jest potężny ze swoja Rka i dostaje free 400 golda co ulta z First Strike'iem i Axiom Arciem, albo Nocturne, który ma ulta praktycznie co 20 sekund przez Axiom Arca, co #!$%@? każdego.
@GoblinZawadiaka: A co można powiedzieć o Nasusie, co jedynie co potrzebuje to farmić i siedziec na topie, albo Ornn, co ma zdupy obrażenia będąc mocarnym tankiem ze skalowaniem na ho/mr/armor? xD Zgaduje, że grasz jakąś Dianą czy Lux, że tak opłakujesz na jego dive'y w wieżę gdy ty musisz go skillshotować
@monox12:

Zgaduje, że grasz jakąś Dianą czy Lux, że tak opłakujesz na jego dive'y w wieżę gdy ty musisz go skillshotować


Pudło, jestem OTP Teemo, który przegrywa 90% matchupów na topie bo lecę na RandomBrusa do odciny zamiast mądrze lejnować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nasusa nie zobaczysz przez pół gry na innej części mapy aniżeli top wiec early - mid game dla niego nie istnieje jeżeli chodzi
@GoblinZawadiaka:

Pudło, jestem OTP Teemo


Screaming while hitting with Jayce Q
Pozdrawiam, lubię grać na obydwa champy jako OTP Jayce, gdzie Yone ze swoim gówno shieldbowem nie powstrzyma mojego bursta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Still Jonasz ma tyle problem, że jest OP w late'cie, nie dziwne że Teemo rozwala gdy on nie ma czasu użyć na niego Q. A samego Jonasza zabija wszystko co ma ogromny burst,