Wpis z mikrobloga

#wiedzmin #nextgen #ps5
Cześć, dziś mam dla was temat patch-a, który zmierza na nową generacje konsol do gry Wiedźmin 3. Podobno jak podają Redzi w drugim kwartale tego roku możemy spodziewać się darmowego upgrade do nowych konsol. Pytanie czy wiedźmin naprawdę potrzebuje takiego paych-a? W filmie staram się przedstawić czego możemy spodziewać w darmowej aktualizacji więc zapraszam do oglądania.
A wy czekacie na ten upgrade? Jakie rzeczy waszym zdaniem powinny zostać poprawione?
Sarnowm3 - #wiedzmin #nextgen #ps5 
Cześć, dziś mam dla was temat patch-a, który zmi...
  • 26
@Sarnowm3: już żygam tym ciągłym odgrzewaniem kotleta. Co mogą dać? Jakieś tekstury w wyższej rozdziałce i podkręcone ustawienia graficzne. Nic więcej. Dalej będzie to ta sama gra a wy będziecie po raz 100 szukać cyri i #!$%@?ć szybkie ataki mieczem.
już żygam tym ciągłym odgrzewaniem kotleta. Co mogą dać? Jakieś tekstury w wyższej rozdziałce i podkręcone ustawienia graficzne. Nic więcej. Dalej będzie to ta sama gra a wy będziecie po raz 100 szukać cyri i #!$%@?ć szybkie ataki mieczem.


@ethics: widzisz, a ja jeszcze nigdy nie przeszedłem podstawki ani nie zacząłem dodatków, i czekam na patcha
@ethics: Prawda nadal będzie to ta sama gra prócz tego co wymieniłeś mają wprowadzić też Ray Tracing. Ja akurat wstrzymałem się z ograniem DLC i czekam na tego patcha więc w moim przypadku to wiele godzin dobrej zabawy :D