Wpis z mikrobloga

@Jarsad1 a co sensownego do pracy czyli jazdy po budowach, wożenia gratów typu 3 walizki i drabina. Oczywiście napęd 4x4. Jezdzilem przez 2 lata Rangerem z silnikiem 3.2 ale to straszna taczka.
@open_or_die jaki kosmos, czlowieku normalne koszta jak kazde inne auto chyba ze kupisz trupa. Mam Q7 z 3 litrowym dieslem tez wszyscy odradzali bo drogie w utrzymaniu, kupilem z przebiegiem nieco ponad 50k km przez 6 lat jedynie oleje i filtry... Pasaty moze i kiedys byly dobre ale teraz to gnuj, srodek zrobiony z jakiegos chinskiego plastyku, wszystko trzeszczy za tyle kasy znajdziesz lepsze auto po drugie wersja alltruck bedzie kosztowac na
@xionze jak Cie nie stac zeby kupic auto nowe i kupujesz takie gruzy gdzie pierdzialem w nowe fotele a potem ty na nie siadasz i sie zachwycasz jak pieknie skóra pachnie to tylko Twoja wina nieudaczniku. Po drugie co mam robic jak sie noe psuje? Po to kupuje nowe albo prawie nowe zeby nie dokładać, ale jak chce sie pokazac na wsi bo paczta kupiłem bmw z 3l silnikiem albo audi i