Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Nie wiem, jak niektórzy mogą sobie tak wesoło egzystować z dnia na dzień po prostu idąc przed siebie.

Każdy dzień jest ciągłą walką z problemami, małymi i dużymi, z wiekiem jest ich coraz więcej, aż człowiek nie odczuwa już szczęścia z sukcesów, tylko traktuje je jako hausty powietrza na powierzchni w przerwie od tonięcia
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
@Anesa: a ja nie polecam lekarza, polecam określić siebie czy jesteś #!$%@? czy nie, wyprostować sprawy, które ogarniesz jednym spotkaniem, wyrzygać się dla zaufanej osoby, #!$%@? możliwie wszystko wokół, jednocześnie szanując siebie i słysząc innych. Jesteś gownem jak każdy, #!$%@? znaczysz i #!$%@? po sobie zostawisz, jak każdy. #!$%@?ć.
Każdy dzień jest ciągłą walką z problemami, małymi i dużymi, z wiekiem jest ich coraz więcej, aż człowiek nie odczuwa już szczęścia z sukcesów, tylko traktuje je jako hausty powietrza na powierzchni w przerwie od tonięcia


@Anesa: Wiesz, za długo siedziałem w tym temacie, żeby nie dostrzegać wypalenia i depresji. To zdanie wyżej ewidentnie brzmi jak depresja.

Może to tylko początki o których jeszcze nie jesteś świadoma, konsultacja z lekarzem (nawet
@Anesa: Ja tak mam i to dosłownie :) po prostu nie skupiam się na problemach a na dobrych rzeczach, a wiem ze każdy problem można rozwiązać, ale tak czy siak wymień chociaż 5 swoich problemów, ciekawy jestem czy serio są warte przejmowania się aż tak żeby całe życie na nich opierać